Úvod /

Intersoft Nexo

INS


Intersoft nexo
je dánska firma vyvíjajúca vážiace systémy. Na trhu pôsobí Intersoft od roku 1997 a v obore váženia nákladu má Intersoft niekoľko svetovo bežiacich patentov. Čemat získal výhradné zastúpenie tejto značky v roku 2013.
V portfóliu ponúkaných produktov Vám predstavujeme kompletnú radu vážiacich systémov využívajúcich najmodernejšie technologické postupy. Mobilné vážiace systémy sú prenosné a variabilné zariadenia, umožňujúce váženie a zber dát priamo z vysokozdvižného vozíka. Vďaka montáži priamo do hydraulického okruhu vozíka a svojej kompaktnej veľkosti a presnosti sú vážiace systémy zariadenia, které vám ušetria čas inak stratený prekladaním tovaru. Systémy TC2000, TC 3000 a TC 5000 sú založené na postupoch hydraulického merania objemu materiálu, dynamického určenia hmotnosti a vyváženom určení hmotnosti. Najvyššia rada systému naviac ponúka nielen váženie nákladu, ale aj laserové určenie jeho objemu.

V rámci našich služieb Vám ponúkame poradenstvo s výberom vážiaceho systému, montáž a servisné práce s ním spojené.


Pre bližšie informáce o produktoch výrobcu Intersoft nexo a postúpení dopytu / objednávky kontaktujte nášho produktového manažéra:Navštívte stránky výrobcu Intersoft nexo 


Všetky práva vyhradené Čemat s.r.o. © 2013

Vytvořeno v Eline.